Loading...

nasz zespół

Maciej A. Stecek
Chief Executive Officer / Prezes Zarządu 

Jeden z liderów młodego pokolenia przedsiębiorców na Dolnym Śląsku. Właściciel kilku firm z sektora doradztwa biznesowego i outsourcingu. Prywatnie: wizjoner, filantrop i humanista, który wspiera działalność organizacji pozarządowych i przedsięwzięcia artystyczne, realizowane na terenie całej Polski. 

Agata Bączkowska
Członek Rady Nadzorczej

Halina Stecek
Członek Rady Nadzorczej

Marian Stecek
Członek Rady Nadzorczej

Iwona Benarska
Główna Księgowa

Anna Grudzińska-Cop
Zastępca Głównej Księgowej

Olga Ignaciuk
Departament Finasów / Controling Kosztów

rozwoj personalny KARIERA

Jako szybko rozwijająca się Spółka, dajemy możliwość kariery młodym i ambitnym specjalistom z branży zarządzania oraz finansów. Aspirujemy do miana lidera rynku, dlatego myśląc perspektywicznie o własnej ekspansji, poszukujemy osób gotowych wesprzeć dążenia naszego Zespołu.

Bogate portfolio klientów, otwarcie na świat i nowe wyzwania, a także innowacyjna struktura działania oraz odpowiadająca najnowszym, światowym trendom kultura prowadzenia biznesu – wszystko to sprawia, że nasza firma stwarza szansę rozwoju osobistego i zawodowego w dynamicznym oraz niezwykle atrakcyjnym środowisku pracy.

Jeśli chcesz uczyć się od najlepszych, jesteś pewny swoich kompetencji i niestraszne są Ci potrzeby najbardziej wymagających klientów, a satysfakcja ma dla Ciebie wymiar zarówno finansowy, jak i ambicjonalny – dołącz do naszego Zespołu!

Skontaktuj się z nami i aplikuj na wybrane przez siebie stanowisko.

cytat

“Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”

Henry Ford