Loading...

our team

Maciej A. Stecek
Chief Executive Officer / Prezes Zarządu 

Jeden z liderów młodego pokolenia przedsiębiorców na Dolnym Śląsku. Właściciel kilku firm z sektora doradztwa biznesowego i outsourcingu. Prywatnie: wizjoner, filantrop i humanista, który wspiera działalność organizacji pozarządowych i przedsięwzięcia artystyczne, realizowane na terenie całej Polski. 

Agata Bączkowska
Członek Rady Nadzorczej

Halina Stecek
Członek Rady Nadzorczej

Marian Stecek
Członek Rady Nadzorczej

Iwona Benarska
Główna Księgowa

Anna Grudzińska-Cop
Zastępca Głównej Księgowej

Olga Ignaciuk
Departament Finasów / Controling Kosztów

rozwoj personalny KARIERA

Jako szybko rozwijająca się Spółka, dajemy możliwość kariery młodym i ambitnym specjalistom z branży zarządzania oraz finansów. Aspirujemy do miana lidera rynku, dlatego myśląc perspektywicznie o własnej ekspansji, poszukujemy osób gotowych wesprzeć dążenia naszego Zespołu.

Bogate portfolio klientów, otwarcie na świat i nowe wyzwania, a także innowacyjna struktura działania oraz odpowiadająca najnowszym, światowym trendom kultura prowadzenia biznesu – wszystko to sprawia, że nasza firma stwarza szansę rozwoju osobistego i zawodowego w dynamicznym oraz niezwykle atrakcyjnym środowisku pracy.

Jeśli chcesz uczyć się od najlepszych, jesteś pewny swoich kompetencji i niestraszne są Ci potrzeby najbardziej wymagających klientów, a satysfakcja ma dla Ciebie wymiar zarówno finansowy, jak i ambicjonalny – dołącz do naszego Zespołu!

Skontaktuj się z nami i aplikuj na wybrane przez siebie stanowisko.

<p>cytat</p>

"If there is something we cannot do more efficiently, cheaper and better than our competitors, there is no point in us doing it and we should hire someone to do this job better than we do."

Henry Ford