Loading...

Profil SSWF POLSKA SPÓŁKA Z O.O.

Firma działa w sektorze HR i zajmuje się rekrutacją jednostkową pracowników.

SSWF POLSKA SPÓŁKA Z O.O. działa w sektorze HR i zajmuje się rekrutacją jednostkową pracowników. Celem działań firmy jest tworzenie wartościowych relacji łączących pracodawców z pracownikami, a pracowników z miejscem pracy. Filozofia firmy opiera się na innowacyjności w służbie biznesu, która uwzględnia potrzeby człowieka.

Kadrę firmy stanowią młodzi i ambitni profesjonaliści, osoby otwarte na świat i nowe wyzwania. Działając w branży HR dynamicznie i na bieżąco reagują na potrzeby rynku pracy, starając się w sposób optymalny spełnić oczekiwania zarówno świata biznesu, jak i osób poszukujących swojego miejsca na rynku pracy. Specjaliści z SSWF POLSKA współpracę z klientami budują w oparciu o takie wartości, jak zaufanie i partnerstwo. Kierowani empatią i głęboką analizą potrzeb klientów, starają się niezmiennie pokazywać ludzką twarz HR’u. Wysoką jakość swoich usług SSWF POLSKA łączy z możliwościami, jakie daje ścisły, biznesowy związek ze spółką STECEK HOLDING S.A. Funkcjonując w ramach jednego konsorcjum, firmy działają w obszarze nowych technologii i wymieniają się zdobytym doświadczeniem.

Oferta SSWF POLSKA SPÓŁKA Z O.O.

DLA PRACOWNIKA
SSWF POLSKA pomaga znaleźć zatrudnienie odzwierciedlające kierunek zawodowych poszukiwań, gwarantujące satysfakcję oraz pełne wykorzystanie umiejętności i potencjału pracownika. Firma proponuje stanowiska pracy zarówno w kraju, jak i za granicą. Oferta dotyczy wielu branż - od pracowników fizycznych, pracowników produkcji i magazynów, poprzez możliwość zatrudnienia w administracji biurowej, bądź przy obsłudze klienta. Wieloletnie doświadczenie, empatia i intuicja specjalistów z SSWF POLSKA pozwalają na zaoferowanie osobom poszukującym pracy stanowisk w pełni dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb, zdolności i osobowości.

DLA PRACODAWCY
W oparciu o potrzeby rynku pracy oraz rozwój technologii SSWF POLSKA przygotowuje dla firm oferty, które w sposób zindywidualizowany odpowiadają ich aktualnym i przyszłym potrzebom. Firma dostosowuje się nie tylko do oczekiwań i potrzeb partnerów biznesowych, ale i do otaczającej rzeczywistości. Tworzy „uszyte” na miarę potrzeb klienta nowoczesne rozwiązania komunikacyjne i systemowe. S&S WORK FORCE posiada bazę poszukiwanych na rynku pracy kandydatów, chcących podjąć pracę w różnorakich sektorach, od pracy za granicą, poprzez pracę fizyczną, zatrudnienie w logistyce, inżynierii i produkcji, branży budowlanej, finansach i księgowości, administracji biurowej oraz kadrach i HR.

cytat

“Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”

Henry Ford