Loading...

Profil QRIDE SPÓŁKA Z O.O.

FIRMA specjalizuje się w wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym samochodów. 

Oferuje wynajem aut wszystkich dostępnych klas na różnorakie okazje. Możesz tu wybrać pojazd, który posłuży Ci do pracy i odzwierciedli prestiż Twojej firmy. Możesz także skorzystać z samochodu, którym udasz się na wakacje lub pojedziesz do ślubu.

QRIDE spółka z o.o. oferuje wynajem samochodów ze wszystkich dostępnych na rynku segmentów: począwszy od aut miejskich, kompaktowych, po SUV-y, kampery, pojazdy luksusowe, dostawcze i lawety. W wyborze odpowiedniego auta oraz w skonstruowaniu optymalnej umowy, pomocą służą motoryzacyjni eksperci. Przez cały okres wynajmu klient liczyć może na wsparcie konsultantów, którzy dostępni są przez całą dobę. Istotne wsparcie w bezproblemowym użytkowaniu pojazdu stanowi także oferta pomocy drogowej oraz indywidualnie dopasowany pakiet ubezpieczenia, obejmujący nie tylko auto ale także kierowcę i pasażerów.

Oferta QRIDE SPÓŁKA Z O.O.

  • Wynajem krótkoterminowy obejmujący okres nieprzekraczający 3 miesięcy, z którego skorzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Wypożyczony pojazd posłużyć może do pracy i stać się wizytówką przedsiębiorstwa, przyda się również jako samochód zastępczy w przypadku awarii posiadanego przez klienta auta. Wymarzonym pojazdem udać możesz się również do ślubu lub na urlop. Oferta odpowiada na najbardziej nietypowe zlecenia oraz umożliwia wynajem samochodów dostawczych. Ilość dni oraz kilometrów trasy, na jakiej zechcesz użytkować pojazd, zależy wyłącznie od Twoich potrzeb.
  • Wynajem samochodu na wakacje - zarówno w przypadku krótkiego wypadu za miasto, jak i długich rodzinnych wczasów, krajowych lub zagranicznych, skorzystać można z wypożyczonego pojazdu odpowiadającego  osobistym preferencjom. Do wyboru są zarówno kampery, jak i pojemne vany i wygodne SUV-y. Wszystkie te pojazdy zapewnią odpowiedni komfort podróżowania i bezpieczeństwo jazdy oraz pozwolą bez zbędnych komplikacji cieszyć się zaplanowanym wypoczynkiem. Formalności to tylko niezbędne minimum.
  • Wynajem samochodu do pracy - w zależności od potrzeb skorzystać możesz z dowolnie wybranego przez siebie typu pojazdu. Może to być małe funkcjonalne autko, pojemny dostawczak lub reprezentacyjny, luksusowy pojazd. Doradcy zatrudnieni w firmie przygotują najlepszą ofertę dostosowaną do profilu Twojej działalności oraz indywidualnych wymagań.
  • Wynajem długoterminowy, czyli dzierżawa auta na dłuższy okres czasu. Idealna oferta dla świata biznesu, ale także osób prywatnych szukających alternatywy do zakupu własnych czterech kółek. Każda umowa przygotowywana jest w oparciu o indywidualne potrzeby klienta, z uwzględnieniem czasu, na jaki wypożycza on samochód, jak równeiż warunków, w jakich zamierza go eksploatować, klasy pojazdu, jego wyposażenia, a także liczby wynajmowanych aut. Każda firma, dzięki tej propozycji, zyskać może nowoczesną flotę bez konieczności inwestowania w jej zakup.
  • Wynajem lawet - kompleksowa i profesjonalna pomoc drogowa dostępna dla klientów na terenie całej Polski. To propozycja wsparcia w nagłych sytuacjach, ale także oferta dopasowana do oczekiwań klienta w dłuższym okresie czasu.

cytat

“Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”

Henry Ford