Loading...

Profil NEXEON

Firma inżynieryjna pracująca w obszarze elektroinstalacji i teletechniki.

NEXEON działa na polskim rynku instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Dostarcza inteligentne rozwiązania dla domu i biznesu w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Realizowane przez firmę projekty budują przyszłość. Firma opiera się na najnowszych rozwiązaniach, dzięki czemu jest zawsze krok przed konkurencją.

Oferta NEXEON

  • NEXEON SECURITY - usługi związane z automatyzacją i zabezpieczeniem firm i domów. W zakres realizowanych kompleksowo działań wchodzi doradztwo, przygotowanie optymalnej propozycji i kosztorysu przedsięwzięcia, a następnie wykonanie dokumentacji projektowej w oparciu o aktualne przepisy i wieloletnie doświadczenie. Firma prowadzi stały nadzór nad inwestycją, zapewnia pełną logistykę związaną z dostawami podzespołów, wykonuje trasy kablowe i instaluje niezbędne komponenty. Na koniec programuje, testuje i uruchamia system. Tworzy także pełną dokumentację powykonawczą, instrukcję obsługi instalacji i szkoli personel. Bezproblemowe użytkowanie systemu i jego bezawaryjnośćgwarantuje stały serwis, opieka gwarancyjna i pogwarancyjna oraz przeglądy okresowe instalacji.
  • NEXEON ENERGY - kompleksowy montaż instalacji elektrycznych, prace projektowe, przyłączeniowe i eksploatacyjne oraz serwis, w ramach którego firma prowadzi przeglądy i pomiary. Zakres usług obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej dla przedsięwzięcia - wykonawczej i powykonawczej, a następnie dostawę i montaż urządzeń elektrycznych. Firma realizuje inwestycje w odpowiadającym klientowi systemie - zarówno w opcji „pod klucz” (zaprojektuj i wybuduj), jak i w wersji „wybuduj”, obejmującej cały obiekt lub jego wydzieloną część. Oferta firmy to m.in. montaż instalacji rozdzielni, wewnętrznych linii zasilających, siłowych, oświetleniowych, zasilania awaryjnego oraz zabezpieczeń elektrycznych.
  • NEXEON SOLAR - montaż systemów energii odnawialnej. Firma zapewnia najbardziej innowacyjne na rynku rozwiązania techniczne. Dostarcza dużym i małym przedsiębiorstwom, gospodarstwom rolnym oraz klientom indywidualnym czystą energię odnawialną, wspierając jednocześnie rozwój gospodarki niskoemisyjnej. Kompleksowe rozwiązania oferowane przez firmę gwarantują klientowi optymalizację kosztów i realne oszczędności, niezwykle ważne w dobie kryzysu energetycznego. Propozycja firmy obejmuje montaż instalacji fotowoltaicznych, farm fotowoltaicznych, elektrowni słonecznych, pomp ciepła, magazynów energii oraz instalację ładowarek samochodowych do pojazdów elektrycznych i hybrydowych (PHEV). Firmę spośród wielu działajacych w tym obszarze na rynku podmiotów wyróżnia wieloletnie doświadczenie i eksperckie podejście do klienta. Profesjonalność wykonania instalacji decyduje o jej bezproblemowym użytkowaniu i zapewnia większy zysk energetyczny. Certyfikowani montażyści gwarantują bezawaryjne i bezpieczne użytkowanie systemu.

cytat

“Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”

Henry Ford