Loading...

Profil INTERIM

FIRMA SPECJALIZUJĄCA SIĘ W REKRUTACJI PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH I OUTSOURCINGU PRACOWNICZYM.

Interim jest agencją wykwalifikowaną w rekrutowaniu kandydatów do pracy tymczasowej. Zajmuje się także outsourcingiem pracowniczym oraz outsourcingiem w obszarach kadr i płac. Dzięki pomocy wysokiej klasy specjalistów, za pośrednictwem Interim, firma każdej branży znajdzie bez problemu wykwalifikowanych, wydajnych i solidnych pracowników - w tym wyszkoloną kadrę spoza granic kraju.

Zadaniem pracowników tymczasowych jest wspieranie przedsiębiorstw w okresie zwiększonego zapotrzebowania na dany produkt oraz w sytuacji, kiedy konieczne jest obsadzenie wielu stanowisk w krótkim czasie. Agencja pomoże zatem znaleźć w wymaganym terminie odpowiednich kandydatów, którzy zasilą kadrę klienta, co przełoży się na elastyczność zatrudnienia i optymalizację poziomu kadr, każdego dnia pracy. Interim od wielu lat oferuje nowoczesne rozwiązania usprawniające procesy biznesowe i współpracuje z firmami z różnych sektorów, posiadając rozbudowaną sieć międzynarodowych partnerów. Pozwala to na pozyskiwanie specjalistów z wielu różnych branż.

Agencja Interim odpowiada nie tylko za zrekrutowanie i oddelegowanie pracowników - zajmuje się również kompleksowo wszystkimi niezbędnymi kwestiami formalnymi, zdejmując z barków klienta ciężar odpowiedzialności za skomplikowane umowy z obcokrajowcami, legalizację ich zatrudnienia, wypłacanie wynagrodzeń, odprowadzanie składek i obsługę kadrowo-płacową. Takie rozwiązanie pozwala w pełni skoncentrować się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa oraz w sposób znaczący zredukować koszty pracownicze.

Oferta INTERIM

  • nowoczesny proces selekcji i rekrutacji, gwarantujący zatrudnienie odpowiednio wykwalifikowanego pracownika tymczasowego na dane stanowisko, z uwzględnieniem nie tylko umiejętności i kwalifikacji kandydata ale również środowiska pracy i kultury organizacyjnej w firmie klienta
  • zarządzanie zasobami ludzkimi, w tym obsługa administracyjno-prawna: naliczanie składników płacy, wypłata wynagrodzeń, przygotowywanie odpowiednich deklaracji i umów, odprowadzanie składek na ubezpieczenia społeczne i podatków, a także prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • pełna odpowiedzialność prawna i socjalna za oddelegowanych pracowników

cytat

“Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”

Henry Ford