Loading...

Profil DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.

Firma świadcząca usługi pomocnicze związane z utrzymaniem porządku w budynkach.

DUSTBUSTER spółka z o.o. oferuje specjalistyczną pomoc w sprzątaniu. Swoje usługi w zakresie kompleksowego utrzymania czystości realizuje zarówno w domach jednorodzinnych, biurach, sklepach, jak i w wielkopowierzchniowych obiektach magazynowych. Współpracuje z małymi i dużymi firmami, a zlecone jej prace wykonuje zawsze w oparciu o najwyższe standardy czystości i ekologii. Priorytetem firmy DUSTBUSTER jest jakość świadczonych usług. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, w sposób bezpieczny i profesjonalny, realizuje nawet najbardziej zaawansowane usługi w zakresie sprzątania, dynamicznie i elastycznie dostosowując się do potrzeb i wymagań klientów. Personel firmy cechuje dokładność, skrupulatność i uczciwość.

Oferta DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.

OFERTA DLA FIRM
Pracownicy DUSTBUSTER wiedzą, że porządek w miejscu pracy znacząco wpływa na jej komfort. Wieloletnie doświadczenie, kompetencje zespołu, zaawansowane zaplecze organizacyjne i techniczne gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług. Oferta dedykowana jest zarówno budynkom wielkopowierzchniowym, jak i małym przedsiębiorstwom. Obejmuje świadczenie usług porządkowych nie tylko wewnątrz budynków, ale i na zewnątrz. DUSTBUSTER zapewnia kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach przemysłowych, magazynowych i sklepowych. Współpracuje zarówno z klientami oferującymi tradycyjne usługi, jak i z przedsiębiorstwami, których działalność oparta jest na najnowocześniejszych technologiach. W każdym przypadku porządkowe wsparcie dostosowane jest indywidualnie do wymogów sanitarnych, jakim sprostać musi firma klienta. Prace prowadzone są w bezpieczny i skuteczny sposób, przy użyciu wysokiej jakości środków czystości, dostosowanych do norm sanitarnych i ekologicznych. Zakres prowadzonej przez firmę działalności uwzględnia szeroko pojęty outsourcing porządkowy usług standardowych oraz specjalistycznych.
Oferta utrzymania czystości obejmuje takie obiekty i nieruchomości jak m.in:

  • hale magazynowe i centra logistyczne
  • zakłady produkcyjne
  • galerie handlowe
  • małe i wielkopowierzchniowe sklepy
  • budynki administracji publicznej
  • instytucje sektora finansowego
  • placówki służby zdrowia
  • ośrodki edukacyjne

OFERTA INDYWIDUALNA
Czyste otoczenie w sposób istotny wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Porządek sprawia, że doświadczamy szczęścia, spokoju i wewnętrznej harmonii. DUSTBUSTER pomoże każdemu stworzyć perfekcyjny dom, a jednocześnie zyskać więcej czasu na rodzinny odpoczynek i realizację pasji.

Wsparcie firmy sprzątającej będzie pomocne podczas remontu i po jego zakończeniu. Pozwoli także cieszyć się odświeżonym i lśniącym mieszkaniem na co dzień. Usługi w zakresie czystości prowadzone są wyłącznie przy użyciu środków, które nie szkodzą środowisku naturalnemu. DUSTBUSTER opracował własne know-how i bazuje na produktach, które sam tworzy i udoskonala, rezygnując ze środków czystości masowej produkcji. Zamiast toksycznej chemii firma stosuje między innymi produkty spożywcze, takie jak cytrynę, sodę oczyszczoną, sól i ocet. Wybierając bardzo skuteczne, ale też nierzadko tańsze alternatywy, dba o domową przestrzeń klientów, ale także o ich stan portfela. Ważną przesłanką jest także troska o zdrowie mieszkańców i świadomość powszechnych obecnie alergii, zachorowań na astmę i choroby przewlekłe. Z tego powodu firma zrezygnowała z produktów, które wydzielają lotne związki organiczne i stosuje ekologiczne hipoalergiczne środki czystości. Dodatkowo, dzięki użyciu naturalnych olejków eterycznych i aromatycznych ziół, dom po każdym sprzątaniu wypełniają wprawiające w dobry nastrój aromaty.
Firma oferuje aż 4 pakiety czystościowe do wyboru: basic, standard, premium i vip.

cytat

“Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”

Henry Ford