Loading...

doświadczenie i portfolio

Obrazem sukcesu STECEK HOLDING S.A. jest liczba posiadanych przez nią w portfelu firm. Spółce zaufały podmioty gospodarcze, reprezentujące różne profile działalności, co świadczy o tym, że przygotowane dla nich oferty współpracy były dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Jesteśmy dumni ze współpracy z:

NGP SPÓŁKA Z O.O.
FIRMA realizuje swoje usługi na rynku budowlanym. Zajmuje się kompleksową obsługą inwestorów, począwszy od planowania poprzez budowę, aż do wykończenia inwestycji.

więcej

GREYHOUND CANDLE SPÓŁKA Z O.O.
Firma specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych świec zapachowych, opierając swoją działalność na wieloletniej tradycji i rzemieślniczej precyzji w branży zapachowej.

więcej

NEXEON
Firma inżynieryjna pracująca w obszarze elektroinstalacji i teletechniki.

więcej

S&S WORK FORCE
Firma specjalizująca się w wysoko wykwalifikowanym outsourcingu pracowniczym.

więcej

SSWF POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
Firma działa w sektorze HR i zajmuje się rekrutacją jednostkową pracowników.

więcej

INTERIM
FIRMA SPECJALIZUJĄCA SIĘ W REKRUTACJI PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH I OUTSOURCINGU PRACOWNICZYM.

więcej

QRIDE SPÓŁKA Z O.O.
FIRMA specjalizuje się w wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym samochodów. 

więcej

PERFEKT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
Firma świadcząca specjalistyczne usługi pomocnicze związane z utrzymaniem porządku w budynkach.

więcej

DUSTBUSTER PL SPÓŁKA Z O.O.
Firma świadcząca usługi pomocnicze związane z utrzymaniem porządku w budynkach.

więcej

SURE ESTATES
Firma świadcząca usługi związane z wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi.

AGME
Firma oferująca wyspecjalizowane doradztwo w zakresie przechowywania dokumentacji firmowej.

AM FINANSE SPÓŁKA Z O.O.
Firma ukierunkowana na świadczenie usług księgowych dla podmiotów zewnętrznych, reprezentujących zarówno mały, jak i duży biznes.

perspektywy rozwoju

Perspektywy rozwoju STECEK HOLDING S.A. gwarantuje nie tylko powiększający się wciąż portfel Spółki, ale też klasa i format pracujących w niej specjalistów. Fundament zespołu stanowią najlepsi w branży doradcy ds. zarządzania i wsparcia sprzedaży, handlowcy, analitycy finansowi oraz specjaliści ds. HR. Interdyscyplinarny charakter pracy zatrudnionych w firmie osób sprawia, że proponowane przez Spółkę rozwiązania uwzględniają wszystkie sfery działalności klienta oraz dotyczą nie tylko jego bieżącej, ale i przyszłej aktywności biznesowej.

Kompleksowa analiza funkcjonowania przedsiębiorstwa pozwala optymalnie zaplanować i skoordynować działania firmy, co z perspektywy klienta okazuje się opłacalne finansowo, ale też strukturalnie. Zlecenie na zewnątrz obsługi firmy w sferze strategii działania i doradztwa gospodarczego, uwzględniającego politykę finansową, kadrową i rachunkową, zapewnia bowiem komfort prowadzenia biznesu przy wsparciu najwyższej klasy specjalistów ze STECEK HOLDING S.A.!

cytat

“Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”

Henry Ford